Znalezione w sieci

 Przeszukując internet można znaleźć bardzo przydatne rzeczy.Dlatego trochę dla siebie  a trochę dla użytkowników  postanowiłem  od razu zapisywać je na tej stronie. Robię to po to aby,wtedy kiedy będę chciał z nich skorzystać, mieć je pod ręką.

 

Kalendarz Świąt do planowania wydarzeń.

Nie wiem jak wy ale ja mam zwykle problem z określeniem kiedy zaczyna się Wielki Post, kiedy Adwent, kiedy dzieci mają ferie a kiedy zaczyna się się i kończy Karnawał.  Dlatego zamieszczam na tej stronie link do strony z kalendarzem świątecznym, gdzie te wszystkie funkcje  umożliwiające planowanie są dostępne. Przydatnych funkcji jest tam znacznie więcej, np. możliwość wpisania daty naszych pierwszych lub drugich urodzin i obliczenia sobie w jakie dni wypadną nasze urodziny lub rocznice w następnych latach.Oczywiście może też wpisać datę rocznicy grupy lub stowarzyszenia i od razu wiemy w jakim dniu wypadnie w następnym roku. Bardzo polecam ten kalendarz  tym osobom które organizują rocznice. Jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze ale tylko na komputerze.Niestety korzystanie z niego poprzez komórkę powoduje że obsługa jest trudniejsza i brakuje tych najbardziej przydatnych funkcji.Kalendarz Świąt do planowania wydarzeń.

kliknij na zdjęcie kalendarza.

Kalendarz do planowania wydazreń

Kalendarz Świąt

 

 

Refleksje na każdy dzień

Strona na której znajdziesz 24 godziny i oraz refleksje na każdy dzień to możliwość  korzystania z tych myśli,w każdej wolnej chwili. Oczywiście jeśli masz przy sobie komórkę z internetem.Wtedy wolny czas np. w kolejce do lekarza,podróży autobusem lub pociągiem może być czasem  poświęconym na Twoją duchowość. A teraz najedź kursorem na obrazek poniżej, kliknij i przeczytaj myśli na dzisiaj.

 

Na każdy dzień

 

 

 

Serwis Pogodowy

Wybierając się na rocznice lub inne spotkanie warto wiedzieć jaka będzie pogoda. Niespodziewany deszcz lub śnieg może utrudnić  jazdę a nie mówiąc o huraganach, które coraz częściej się zdarzają. Dlatego zamieszczam na tej stronie link do serwisu pogody. Na stronie www.pogodynka.pl wystarczy w polu „SZUKAJ MIASTA” wpisać nazwę miejscowości do której planujemy wyjazd i już wszystko jest jasne chyba że jest zachmurzenie.

 

Prognoza pogody na wyjazd

Pogodynka

 

Mapy na komórkę

Bardzo przydatna rzecz dla tych, którzy mają problemy z poruszaniem się po obcym mieście lub nie za bardzo pamiętają rozmieszczenie  miast na mapie Polski. Jest to darmowy program na komórkę z Androidem, dzięki któremu znacznie łatwiej trafisz pod adres którego szukasz np. na rocznice w nowym miejscu. Ma nawigację głosową dzięki czemu nie musimy wgapiać się w ekran  komórki ale wystarczy po prostu słuchać poleceń lektora. Jest wygodny zarówno jako GPS jak i do poruszania się po mieście.Komórkę mamy zawsze przy sobie a wiec również  i nawigacje.CDN…

 

Nawigacja na komórkę

https://festyn.info daty i miejsca festynów.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi