Zrzutka

Rozpocząłem zbiórkę pieniędzy na www.zrzutka.pl w celu uzbierania kwoty potrzebnej do opłacenia wykonania nowej strony. Stara strona jest już nie do użytku, większość funkcji nie działa tak jak trzeba ale na razie można dodawać zaproszenia. Zakup nowej strony to konieczność bez niej nie będzie możliwe działanie strony z zaproszeniami.

Dlatego żeby zebrać odpowiednią kwotę na budowę strony zarejestrowałem zrzutkę na jej budowę. Wszystko tam jest do wglądu, każda kwota, która została wpłacona i ilość zebranych pieniędzy. Istnieje wiele możliwości wpłacenia dowolnej kwoty na zrzutka.pl Najprostsza z nich to przelew na numer rachuneku:

Numer konta na budowę nowej strony Nasze Zaproszenie

17 1750 1312 6881 9157 8118 7885

Zrzutka będzie trwała najdłużej do lipca 2024 r bo do lipca mam opłacone wszystkie opłaty za serwer, domenę itp.

Możesz też tak : Kliknij na adres zrzutki na nową stronę. i dorzuć się tyle ile chcesz, ponieważ nie są to pieniądze dla właściciela strony ale na zrobienie całkiem nowej strony.

Liczę na wsparcie budowy strony przez użytkowników którzy od wielu lat korzystają z informacji które się tam znajdują i dzięki temu mogą prawie każdy weekend spędzić na imprezie bezalkoholowej. Wystarczy, że każdy z użytkowników wpłaci jakąś niewielką kwotę i na pewno zbierze się suma potrzebna do wykonania nowej strony. W momencie kiedy zbierze się już odpowiednia kwota (5000 zł) będzie to widoczne na stronie zrzutka.pl

Na stronie zrzutki cały czas widać jakie pieniądze są zebrane w danym momencie. Dzięki serwisowi www.zrzutka.pl wykonanie wpłaty jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę mojej zbiórki, wybrać kwotę którą chce się zasilić budowę strony, później wybrać bank w którym znajduje się twój rachunek i przelać na adres zrzutki. Każdy kto obsługuje rachunek internetowy nie będzie miał z tym kłopotów.

Drugą metodą wykonania przelewu jest blik o którym wiem niewiele ale jest to metoda prosta i dostępna.

Trzecią metodą jest przesłanie pieniędzy pocztą na numer konta zrzutki. Numer konta podałem wyżej

Jeśli kwota którą zbierzemy będzie zbyt niska żeby zbudować nową stronę, zebrane pieniądze będzie można zwrócić nadawcom i zlikwidować zbiórkę (zrzutkę). Zakończyć działanie starej strony.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi