Dlaczego opłata

Witam

Informuje, że z dniem 1 marca 2018 nastąpiła  zmiana opłaty za zaproszenie.

Obecnie opłata wynosi  30 zł za zaproszenie. Zmiana tej opłaty byla konieczna dla dalszego utrzymania strony i związana z kosztami ponoszonymi przy jej prowadzeniu. Dlatego decyzja o dalszym działaniu strony „ Naszego Zaproszenie ”  jest w rękach użytkowników strony.To Wy decydujecie czy będzie istniała nadal.

Koszt publikacji zaproszeń

Każde dodane zaproszenie bez względu  na kategorie kosztuje 30 zł

Swoje nowo dodane zaproszenie (jeszcze nie zaakceptowane )możemy odnaleźć w „Twój Panel Zarządzania” w pasku bocznym przgladarki a następnie  pod ikonką ” Pokaż zdarzenia lt;na suchogt  ” , tam możemy  zmieniać jego treść lub je usunąć.

 

 

Dane i numer rachunku na który należy przesyłać opłatę.

 

Wzór przelewu

 

 

  www.naszezaproszenie.pl
  Ostrołęka 07-417
  nr rachunku  :  14 1140 2004 0000 3502 7633 6861 

Utrzymanie strony i oraz jej  obsługa wymagają nakładów finansowych, dlatego warunkiem publikacji zaproszenia na stronie jest dokonanie opłaty na numer konta zamieszczonego na tej stronie. Opłatę można przesłać  przelewem pocztowy(na poczcie) lub korzystając z konta internetowego swojego banku. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wpisujesz numer rachunku bankowego strony (na dole tej strony) oraz datę i miejscowość zaproszenia.

Strona musi korzystać z wielu płatnych usług takich jak:protokołu SSL,tylko hosting 320 zł/rok, płatnego szablonu,kilku płatnych wtyczek(programów),  płatnej domeny oraz miejsca do przechowywania kopi bazy danych, korzysta również z serwisu pomocy – który również jest płatny.Właśnie Wasze opłaty  pozwalają na pokrycie tych wszystkich potrzebnych do funkcjonowania strony usług.

W internecie jest dużo bezpłatnych stron które są utrzymywane z reklam seksu, alkoholu,sprzedaży itp. Na tej stronie tych śmieci nie ma. Są też strony na których nic się nie dzieje, są wstawiane teksty które wiszą tam  5-10 lat i to też kosztuje niewiele. Jednak  takiej strony jak ta,gdzie co tydzień ukazują się nowe i znikają nieaktualne już informacje nie da się utrzymać bez pieniędzy i codzienneej pracy.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi