Opłata

Witam

Każde dodane zaproszenie bez względu  na kategorie kosztuje 30 zł

Swoje świeżo dodane zaproszenie (jeszcze nie zaakceptowane )możemy odnaleźć w „Twój Panel Zarządzania” w pasku bocznym przglądarki a następnie  pod ikonką ” Pokaż zdarzenia lt;na suchogt  ” , tam możemy  zmieniać jego treść lub je usunąć.

 

 

Dane i numer rachunku na który należy przesyłać opłatę.

 

   Nasze Zaproszenie
  Ostrołęka 07-417
  Nowy ważny nr rachunku  : 61 1140 2004 0000 3102 7760 1576
   W tytule przelewu należy wpisać nazwę miejscowości w której odbywa się uroczystość oraz datę.
 

Utrzymanie strony i oraz jej  obsługa wymagają nakładów finansowych, dlatego warunkiem publikacji zaproszenia na stronie jest dokonanie opłaty na numer konta zamieszczonego na tej stronie. Opłatę można przesłać  przelewem pocztowy(na poczcie) lub korzystając z konta internetowego swojego banku. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wpisujesz numer rachunku bankowego strony (na dole tej strony) oraz datę i miejscowość zaproszenia.

Strona musi korzystać z wielu płatnych usług takich jak:protokołu SSL, hosting 320 zł/rok, płatnego szablonu,kilku płatnych wtyczek(programów),  płatnej domeny oraz miejsca do przechowywania kopi bazy danych, korzysta również z serwisu pomocy – który również jest płatny. Właśnie Wasze opłaty  pozwalają na pokrycie tych wszystkich potrzebnych do funkcjonowania strony usług.Strona nie jest dotowana z żadnych funduszy,utrzymuje się sama. 

W internecie jest dużo bezpłatnych stron które są utrzymywane z reklam seksu, alkoholu,sprzedaży itp. Na tej stronie tych śmieci nie ma. Są też strony na których nic się nie dzieje, są tam wstawiane teksty które wiszą tam  5-10 lat i to również kosztuje niewiele lub nic. Jednak strony,gdzie co tydzień ukazują się nowe treści i znikają nieaktualne, nie da się utrzymać bez pieniędzy i codziennej pracy.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi