Dlaczego opłata

Witam

Informuje, że z dniem 1 marca 2018 nastąpi  zmiana opłaty za dodane zaproszenie.

Obecnie opłata to  30 zł za zaproszenie. Zmiana tej opłaty jest konieczna dla dalszego utrzymania strony i jest ściśle związana z kosztami ponoszonymi przy jej prowadzeniu. Dlatego decyzja o dalszym działaniu strony „ Naszego Zaproszenie ”  jest w rękach użytkowników strony.To Wy decydujecie czy będzie istniała nadal.

 

Utrzymanie strony i oraz jej  obsługa wymagają nakładów finansowych, dlatego warunkiem publikacji zaproszenia na stronie jest dokonanie opłaty na numer konta zamieszczonego na tej stronie. Opłatę można przesłać  przelewem pocztowy(na poczcie) lub korzystając z konta internetowego swojego banku. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wpisujesz numer rachunku bankowego strony (na dole tej strony) oraz datę i miejscowość zaproszenia.

Strona musi korzystać z wielu płatnych usług takich jak:protokołu SSL,tylko hosting 320 zł/rok, płatnego szablonu,kilku płatnych wtyczek(programów), 4 płatnych domen oraz miejsca do przechowywania kopi bazy danych, korzysta również z serwisu pomocy – który również jest płatny.Właśnie Wasze opłaty  pozwalają na pokrycie tych wszystkich potrzebnych do funkcjonowania strony usług.

W internecie jest dużo bezpłatnych stron które są utrzymywane z reklam seksu, alkoholu,sprzedaży itp. Na tej stronie tych śmieci nie ma. Są też strony na których nic się nie dzieje, są wstawiane teksty które wiszą tam  5-10 lat i to też jest prawie bezpłatne.Jednak  takiej strony jak ta,gdzie co tydzień ukazują się nowe i znikają nieaktualne już informacje nie da się utrzymać bez pieniędzy i codziennego zaangażowania.

 

Koszt publikacji zaproszeń

Każde dodane zaproszenie bez względu  na kategorie kosztuje 30 zł

 

Swoje nowo dodane zaproszenie (jeszcze nie zaakceptowane )możemy odnaleźć w Twój Panel Zarządzania w pasku bocznym przgladarki a następnie  pod ikonką ” Pokaż zdarzenia lt;na suchogt  ” , tam możemy  zmieniać jego treść lub je usunąć.

 

 

W razie problemów proszę dzwonić na 532 121 836

 

Dane i numer rachunku na który należy przesyłać opłatę.

 

 

Wzór przelewu

 

 

  www.naszezaproszenie.pl
  Ostrołęka 07-417
  nr rachunku  :  14 1140 2004 0000 3502 7633 6861 
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi