Dlaczego opłata

Witam,

Utrzymanie strony i oraz jej  obsługa wymagają nakładów finansowych, dlatego warunkiem publikacji zaproszenia na stronie jest dokonanie opłaty na numer konta zamieszczonego na tej stronie. Opłatę należy wysłać albo poprzez przelew pocztowy(na poczcie) lub konto internetowe swojego banku. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku wpisujesz numer rachunku bankowego strony (na dole tej strony) oraz datę i miejscowość zaproszenia.

 

Strona musi korzystać z wielu płatnych usług takich jak:protokołu SSL,  hostingu, płatnego szablonu,kilku płatnych wtyczek(programów),4 płatnych domen oraz miejsca do przechowywania kopi bazy danych, korzysta również z serwisu pomocy – który również jest płatny.Właśnie Wasze opłaty  pozwalają na pokrycie tych wszystkich potrzebnych do funkcjonowania strony usług.

W internecie jest dużo bezpłatnych stron które są utrzymywane z reklam seksu ,alkoholu ,sprzedaży itp. oczywiście na tej stronie nie jest to możliwe. Są też strony na których nic się nie dzieje,są wstawiane jakieś teksty,publikacje, które wiszą tam  5-10 lat i to też jest bezpłatne.Jednak  takiej strony jak ta, nie da się utrzymać bez pieniędzy i codziennego zaangażowania.Bo przecież nie chodzi o to aby strona utrzymała się przez rok lub dwa i padła ale aby była jak najdłużej dostępna i dostarczała informacji o spotkaniach bez alkoholu.

 

Koszt publikacji zaproszeń

zwykła publikacja zaproszenia-10 zł (może być mniej)

wyróżnienie zaproszenia-20 zł

płatna kategoria to „Bezalkoholowe zabawy okolicznościowe” oznacza to że zaproszenia dodane do tej kategorii jest płatne 20 zł.Są to zwykle Sylwestry,Andrzejki itp. kiedy to organizowane są spotkania komercyjne.

 

Swoje nowo dodane zaproszenie (jeszcze nie zaakceptowane )możemy odnaleźć w Panelu Zarządzania u samej góry przeglądarki a następnie  pod ikonką Pokaż zdarzenia, tam możemy  zmieniać jego treść.

 

 

W razie problemów proszę dzwonić na 532 121 836

 

Dane i numer rachunku na który należy przesyłać opłatę.

 

 

Wzór przelewu

 

 

  www.naszezaproszenie.pl
  Ostrołęka 07-417
  nr rachunku  :  14 1140 2004 0000 3502 7633 6861 
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi