O stronie

Jesteś tu po raz pierwszy i chcesz zamieścić  informacje o festynie, koncercie czyli innym evencie to Witaj. Ogłoszenie o wydarzeniu to sposób na promocję nadchodzącego wydarzenia i uczynienie go bardziej widocznym dla docelowych odbiorców. Dlaczego Nasze Zaproszenie a nie np. Facebook, ponieważ tu znajdziesz  informacje w sposób szybki i sprawdzony bez niepotrzebnych reklam i ideologii. Zawsze pod tym samym adresem.

Treść zaproszenia należy przekazać telefonicznie Maryli z Grodziska i dokonać opłaty w kwocie 30 złotych na numer konta:   61 1140 2004 0000 3102 7760 1576

Nasze Zaproszenie  to strona, na której  możesz zamieścić  informacje na temat planowanych uroczystości otwartych takich jak festyny, zloty różnych środowisk. Tu także możesz zamieścić  informacje o planowanych uroczystościach i imprezach o charakterze trzeźwościowym.

 

Kilka plusów www.naszezaproszenie.pl

1 Na tej stronie nie ma żadnych reklam.

2 Wszystkie widoczne zaproszenia są aktualne. 

3 Jest mapka która pokazuje lokalizacje każdej z imprez oraz mapka na której możesz sprawdzić jak daleko masz do każdej z nich ze swojej miejscowości.

4 Cena za zamieszczenie za zamieszczenie zaproszenia  jest  taka sama bez względu na ilość treści oraz czas wyświetlania. Zaproszenie jest widoczne na stronie aż do momentu upłynięcia terminu wydarzenia (event)

5 Zaproszenia ( wydarzenia , eventy) są posortowane według daty .Od najwcześniejszego do ostatniego.

6 Jest możliwość szybkiego sprawdzenia, jakie ostatnie trzy  zaproszenia znalazły się w serwisie. W pasku bocznym strony z listą zaproszeń.

7 Jest możliwość bezpłatnego publikowania artykułów na tej stronie na dowolny temat. Oczywiście nie dotyczy to promowania alkoholu, narkotyków, hazardu czyli żadnej patologii. Więc jeśli chcesz zobaczyć swój tekst w przeglądarce google lub innych, to prześlij go na mój email lub zadzwoń. Strona ma dobre pozycjonowanie oraz około 2000 odwiedzin miesięczne stałych gości.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi