Mini regulamin

Nasze Zaproszenie – regulamin

 


 

Zasady ogólne

  • Naszezaproszenie.pl jest serwisem  płatnych zaproszeń internetowych  o charakterze abstynenckim, mającym na celu rozpowszechnienie informacji o wydarzeniach organizowanych przez  ruchy zajmujące się propagowaniem trzeźwości. Serwis zamieszczony jest  pod adresem : https://naszezaproszenie.pl
  • Zamieszczanie zaproszeń dokonywane jest w oparciu o niniejszy regulamin.
  •  Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych zaproszeń i wpisów.

Korzystanie z serwisu

Zamieszczony regulamin i warunki korzystania z serwisu obowiązują do dnia 01.03.2019 Po upływie tego czasu warunki omówione  w regulaminie mogą ulec zmianie.

 

1. Do pełnego korzystania ze wszystkich możliwości  serwisu  wymagane jest utworzenie bezpłatnego konta użytkownika czyli rejestracja w serwisie.

Użytkownikiem konta może zostać każdy, kto dokona rejestracji według zasad określonych w regulaminie.

2. Zamieszczenia zaproszeń  jest jedną z wielu funkcji dostępnych w serwisie.Aby zaproszenie było dostępne dla wszystkich gości i użytkowników serwisu należy:

-zalogować się

– Utworzyć treść zaproszenia poprzez formularz „dodaj zaproszenie” zgodnie z opisem zamieszczonym w zakładce „pomoc”. Zaproszenie  jest  widoczne wyłącznie dla użytkownika, który je dodał.

– dokonanie płatności poprzez: druk pocztowy lub przelew internetowy  
– dokonanie płatności – w tytule przelewu wpisujemy nazwę miejscowości i termin spotkania oraz wysyłamy kwotę 30 na rachunek bankowy podany w zakładce zamieszczony na stronie.

– Po wpłynięciu na podany numer rachunku określonej kwoty, administrator w ciągu 24 godzin akceptuje zaproszenie i staje się ono widoczne w serwisie.

3 Aby korzystać z treści zamieszczonych w serwisie czyli zaproszeń wpisów i komentarzy, nie jest wymagane posiadania konta użytkownika ani dokonanie opłat.

4. Aby skasować  utworzone konto należy  należy wysłać na adres przemolukow@gmail.com prośbę o skasowanie konta o nazwie zawierającą login właściciela konta.
Prośba musi być wysłana z adresu e-mail podanego podczas rejestracji  lub numeru telefonu podanego w profilu użytkownika.

 

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi