Historia tworzenia

Przejście na drugą stronę.

Wszystko się zmienia i zużywa, tak też stało się ze starą stroną na której nie działało zbyt wiele rzeczy. Teoretycznie mogłem ją oddać do naprawy ale za niewielkie pieniądze jakimi dysponowałem żaden specjalista nie chciał się tego podjąć. Próbując znaleźć   informatyka dowiedziałem się, że każdy z nich woli zbudować nową stronę od początku, niż poprawiać coś co tworzył ktoś inny.

 

Pozostało jedno wyjście, postanowiłem sam zbudować taka stronę. O robieniu stron nie wiedziałem  nic a w moim  otoczeniu nie było nikogo kto by się tą wiedzą podzielił. Rozwiązaniem okazał się internet, ponieważ znalazłem tam nagrany kurs WordPressa i krok po kroku zacząłem się uczyć go, jednocześnie robiąc nową stronę.

Moja nauka i równocześnie praca nad stroną trwała około 9 miesięcy.Mam nadzieję że było warto, ale jako użytkownicy sami to ocenicie.Przy okazji chcę zwrócić uwagę, że gdyby nie wasze wpłaty, strona nigdy  by nie powstała, ponieważ składa się z różnych płatnych modułów potrzebnych do jej działania.Dziękuje !

System w którym strona została utworzona oferuje dużo możliwości dodawania nowych funkcji z czego się bardzo ciesze ale niestety wymaga dużo więcej pracy i czasu który trzeba poświecić oraz aktualizacji różnego rodzaju programików, które trzeba znać i cały czas poznawać. Codziennie pracowałem przy niej około dwóch-trzech godzin, jeśli jednak będą chętni aby z niej korzystać-to praca była warta wysiłku.Dlatego będę prosił Was o korzystanie z ankiet, które zamieszczę na tej stronie.Dzięki nim będę mógł się zorientować, czy pomysły który chcę zrealizować podczas rozbudowy serwisu są dobre czy to zamki na piasku.

 

To co najbardziej odróżnia starą stronę od nowej,  to mapka na której widać miejsca do których zapraszają organizatorzy spotkań.Mapka jest bardzo dokładna, wystarczy podać w zaproszeniu ulicę i numer budynku i już pokazuje nam jak dojechać do celu.  Każdy użytkownik dzięki mapie może sprawdzić w jakich miejscowościach odbywają się spotkania oraz czy jest to dość blisko, żeby warto było tam jechać .Może nawet sprawdzić ile kilometrów jest z jego miejscowości do miejsca spotkania.

 

 

Każdy zarejestrowany  użytkownik będzie miał dostęp do swojego panelu, który pokazuje ile razy wykonał jakąś czynność np.napisał dwa komentarze, dodał trzy zaproszenia itp. Do swojego panelu ma dostęp tylko zalogowany użytkownik i nikt więcej.

 

 

 

 

Pozdrawiam

Przemek administrator

e-mail: admin@naszezaproszenie.pl

tel.532-121-836

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi