Historia tworzenia

Przejście na drugą stronę.

Wszystko się zmienia i zużywa, tak też stało się ze starą stroną na której nie działało zbyt wiele rzeczy. Teoretycznie mogłem ją oddać do naprawy ale za niewielkie pieniądze jakimi dysponowałem żaden specjalista nie chciał się tego podjąć. Próbując znaleźć   informatyka dowiedziałem się, że każdy z nich woli zbudować nową stronę od początku, niż poprawiać coś co stworzył ktoś inny.

 

Pozostało jedno wyjście, postanowiłem sam zbudować taka stronę. O robieniu stron nie wiedziałem  nic a w moim  otoczeniu nie było nikogo kto by się tą wiedzą podzielił. Rozwiązaniem okazał się internet, ponieważ znalazłem tam nagrany kurs WordPressa i krok po kroku zacząłem się uczyć go, jednocześnie robiąc nową stronę.

Moja nauka i równocześnie praca nad stroną trwała około 9 miesięcy.Mam nadzieję że było warto, ale jako użytkownicy sami to ocenicie.Przy okazji chcę zwrócić uwagę, że gdyby nie wasze wpłaty, strona nigdy  by nie powstała, ponieważ składa się z różnych płatnych modułów potrzebnych do jej działania.Dziękuje !

System w którym strona została utworzona oferuje dużo możliwości dodawania nowych funkcji z czego się bardzo ciesze ale niestety wymaga dużo więcej pracy i czasu który trzeba poświecić oraz aktualizacji różnego rodzaju programików, które trzeba znać i cały czas poznawać. Codziennie pracowałem przy niej około dwóch-trzech godzin, jeśli jednak będą chętni aby z niej korzystać-to praca była warta wysiłku.Dlatego będę prosił Was o korzystanie z ankiet, które zamieszczę na tej stronie.Dzięki nim będę mógł się zorientować, czy pomysły który chcę zrealizować podczas rozbudowy serwisu są dobre czy to zamki na piasku.

Luźne pomysły:

1 Utworzenie na  stronie listy spotkań grup i stowarzyszeń.Tu każdy musi sam podjąć decyzję czy chcę aby jego grupę aa lub stowarzyszenie były  dostępne w internecie.Serwis daje taką możliwość ale to wy  podejmujecie  decyzję.Lista miejsc miałaby swoją oddzielną mapkę na której można by było odnaleźć wszystkie dodane przez was adresy.Jest również możliwość zamieszczenia zdjęcia lokalu w którym odbywają się spotkania.Niedługo na stronie znajdzie się ankieta w które, każdy zarejestrowany będzie mógł wypowiedzieć się czy to dobry pomysł czy może zły a może bardzo zły .

2  Zamieszczenie na stronie listy w której każda grupa lub stowarzyszenie wpisałaby w jakich terminach zwykle organizuje swoje rocznice.Bo jest to zwykle bardzo zbliżony okres czasu.Z przesunięciem około dwóch trzech tygodni.W taki sposób mielibyśmy stały  roczny kalendarz rocznic i spotkań.Moim zdaniem bardzo wygodna i potrzebna rzecz.

3 Utworzenie chata na stronie, aby osoby zalogowane mogły sobie poklikać .

4 Utworzenie miejsca, gdzie osoby chcące dzielić się doświadczeniem mogłyby napisać swoje historię związane z wychodzeniem z nałogu siebie lub swoich bliskich.Takie świadectwa byłyby cały czas dostępne na stronie i mogłyby być nadzieją i podpowiedzią dla innych.

5 Wasze propozycję

 

To co najbardziej odróżnia starą stronę od nowej,  to mapka na której widać miejsca do których zapraszają organizatorzy spotkań.Mapka jest bardzo dokładna, wystarczy podać w zaproszeniu ulicę i numer budynku i już pokazuje nam jak dojechać do celu.  Każdy użytkownik dzięki mapie może sprawdzić w jakich miejscowościach odbywają się spotkania oraz czy jest to dość blisko, żeby warto było tam jechać .Może nawet sprawdzić ile kilometrów jest z jego miejscowości do miejsca spotkania.

Drugą ciekawą funkcją poza możliwością dodawania zaproszeń, jest możliwość dodawania do serwisu ulubionych miejsc.Każdy z nas ma w swojej okolicy miejsca, które lubi i dobrze się w nich czuje.Może to być kawiarnia, klub abstynenta a może grupa aa .Takie miejsce, każdy zarejestrowany użytkownik, będzie mógł zamieścić na mapce z odpowiednim opisem np godziny spotkań. Opcja dodawania ulubionych miejsc jest całkowicie bezpłatna i dzięki niej będąc w okolicy takiego miejsca z przyjemnością je odwiedzimy, wiedząc że warto ponieważ dodał je ktoś z zarejestrowanych w serwisie osób.

Następną funkcją, której nie było, jest możliwość dodawania komentarzy do zaproszeń. Można podziękować organizatorom za super zabawę lub też poprosić, żeby w tym roku pamiętali o otwarciu okien w dusznej sali. A w przypadku zagubienia jakiejś rzeczy można zamieścić informację o tym w komentarzach. Dzięki tej możliwości,  będzie utrzymywany prawdziwy żywy kontakt pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami strony.

Każdy zarejestrowany  użytkownik będzie miał dostęp do swojego panelu, który pokazuje ile razy wykonał jakąś czynność np.napisał dwa komentarze, dodał trzy zaproszenia itp. Do swojego panelu ma dostęp tylko zalogowany użytkownik i nikt więcej.

Strona ma więcej możliwości i może je cały czas tworzyć .Wszystko zależy od was, jeśli będziecie korzystali ze strony i dostępnych funkcji mogę założyć jeszcze chat lub zrobić archiwum zaproszeń lub cokolwiek na co będą zapotrzebowanie.

Warto jeszcze wspomnieć, że chętni będą mogli bezpłatnie zarejestrować  swojego e-maila w domenie :     twojanazwa@przyjaciel-billa.pl

Wystarczy, że wyślą na mój e-mail prośbę o założenie konta i podadzą w nim swoją swoją nazwę do e-maila oraz jakieś hasło, np. jeśli ktoś poda nazwę jacek , to otrzyma e-maila o nazwie jacek@przyjaciel-billa.pl , iwona@przyjaciel-billa.pl, kowalski@przyjaciel-billa.pl, xmen@przyjaciel-billa.pl itp.Ale na to możliwość trzeba jeszcze poczekać.

Założenie konta jest  bezpłatne,wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu i dodać swoje ulubione miejsce do serwisu.Pomogę we wszystkim.

Pozdrawiam

Przemek administrator

e-mail: admin@naszezaproszenie.pl

tel.532-121-836

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi