Od czego zacząć ?

 Jesteś tu po pierwszy raz i chcesz zamieścić   informacje o festynie, koncercie, wydarzeniu -mieści się to w pojęciu „event” . 

 Działanie strony:

  1. Żeby dodać zaproszenie należy przekazać  sms em jego  treść Maryli z Grodziska Mazowieckiego tel. 604-126-891  i dokonać opłaty w kwocie 30 złotych na numer konta:   61 1140 2004 0000 3102 7760 1576  Możesz  również przekazanie treści zaproszenie ustnie podczas rozmowy telefonicznej z Marylą. W przypadku gdyby kontakt z Marylą był utrudniony możesz zadzwonić do Przemka 532-121-836
  2.  Opłata za zaproszenie to 30 zł bez względu na to jak długo jest widoczne na stronie oraz ilość tekstu. 
  3. Informacje, które powinny się znaleźć w zaproszeniu. To Tytuł Zaproszenia np. Festyn osiedlowy w Mieście, Adres ulica numer miasto , województwo w którym to się odbywa, miejsce np. Dom Kultury, plac miejski, Data oraz godzina rozpoczęcia, numer telefonu kontaktowego organizatora, Opis wydarzenia. Każde zamieszczone zaproszenie jest automatycznie usuwane po dwóch dniach od daty zakończenia wydarzenia. 
  4. Na stronie znajduje się duża mapa z lokalizacją wszystkich zamieszczonych zaproszeń a  każde zaproszenie jest pokazane na małej mapce z możliwością sprawdzenia drogi dojazdu oraz ilości kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania.
  5.  Strona Nasze Zaproszenie jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych, mówiąc wprost  jest dostosowana do wyświetlania w komórkach.  Polecam taką formę korzystanie, to szybki i wygodny dostęp do informacji, szczególnie dla podróżujących.

Pozdrawiam

Przemek administrator

e-mail : event(@)naszezaproszenie.pl

tel.532-121-836

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi