Od czego zacząć ?

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy  i chciałbyś zamieścić   informacje o festynie, koncercie lub  innym evencie to Witaj. 

 Działanie strony:

  1. Żeby dodać zaproszenie musisz wysłać na mój adres e-mail: event@naszezaproszenie.pl  tekst ogłoszenia o planowanej imprezie oraz zaczekać  na założenie bezpłatnego konta które dostaniesz do dyspozycji. Konto jest niezbędne do edycji przez Ciebie ogłoszenia. Dane do Twojego  konta to: login oraz hasło. Dane  te otrzymasz pocztą po wysłaniu tekstu zaproszenia oraz kontakcie telefonicznym. 
  2. Informacje które powinny się znaleźć w zaproszeniu. To Tytuł Zaproszenia np. Festyn osiedlowy, żywnościowy w Mieście, Adres ulica numer miasto województwo w którym to się odbywa, miejsce np. Dom Kultury, plac miejski, Data oraz godzina rozpoczęcia, numer telefonu kontaktowego, Opis wydarzenia zapraszający gości np. turystów. Opis może być w dwu językach, możesz dodać do swojego ogłoszenia  5 zdjęć ale za opłatą. Te informację wyślij na e-mail: lukow@naszezaproszenie.pl w celu ich zamieszczenia. Każde zamieszczone zaproszenie jest automatycznie usuwane po dwóch dniach od daty zakończenia wydarzenia. 
  3. Na stronie znajduje się duża mapa z lokalizacją wszystkich zamieszczonych zaproszeń a  każde zaproszenie jest pokazane na małej mapce z możliwością sprawdzenia drogi dojazdu oraz ilości kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania.
  4. Każdy zarejestrowany użytkownik ma swoje własne konto, na którym może sprawdzać i edytować  swoje  zaproszenie. Konto umożliwia kontrole nad wszystkim co robił na stronie oraz daje szanse poprawienia ewentualnych błędów czyli edycji zaproszenia. Każdy użytkownik odpowiada za treści zawarte w zaproszeniu.
  5.  Strona Nasze Zaproszenie jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych, mówiąc wprost  dobrze się wyświetla w komórkach.  Polecam taką formę korzystanie ze strony, to szybki i wygodny dostęp do informacji, szczególnie dla turystów.

Pozdrawiam

Przemek administrator

e-mail: lukow@naszezaproszenie.pl

tel.532-121-836

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi