Start

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i  masz zamiar wrzucić tu zaproszenie na spotkanie bez alkoholu,  to zacznij od rejestracji.  Jest prosta i nie wymaga podania Twoich prawdziwych danych.  Zapisz dokładnie swoje wymyślone hasło i login na kartce.

 Działanie portalu:

 

  1.  Samo przeglądanie zaproszeń nie wymaga rejestracji, jeśli jednak chcesz zamieść  zaproszenie musisz się  zarejestrować oraz zalogować się na stronię  www.naszezaproszenie.pl
  2. Jeśli  jesteś już zarejestrowany,  wybierz przycisk na stronie  ” Dodaj zaproszenie” a następnie   wypełnij pola formularza zgodnie z opisami. Jeśli  zrobiłeś to wszystko, to zaproszenie jest już w serwisie, jest widoczne jest tylko dla administratora oraz dla Ciebie. Inni go jeszcze nie widzą
  3. Wyślij na numer konta podany na stronie „Koszt zaproszenia” wymaganą kwotę a w tytule przelewu wpisz Miejscowość  oraz datę zaproszenia. Uwaga -zaproszenie jest akceptowane przez administratora po wpłynięciu kwoty na konto a nie od chwili  jego wysłaniu. Zwykle przelew dociera na konto w ciągu 24 godzin, chyba że jest wysłany w piątek po południu,  wtedy dolicz sobotę i niedzielę do daty dotarcia przelewu. Po wpłynięciu przelewu na konto zaproszenie jest akceptowane w ciągu 24 godzin, zwykle szybciej.
  4. Utrzymanie strony i jej  obsługa wymagają nakładów finansowych, dlatego warunkiem zamieszczenia zaproszenia jest  przesłanie  kwoty  określonej na stronie” Koszt zaproszenia ” w formie przelewu  na numer konta zamieszczonego na na stronie.
  5. Na stronie znajduje się duża mapa z lokalizacją wszystkich zamieszczonych zaproszeń a  każde zaproszenie jest pokazane na małej mapce z możliwością sprawdzenia drogi dojazdu oraz ilości kilometrów od Twojego miejsca zamieszkania.
  6. Każdy zarejestrowany użytkownik ma swoje własne konto, na którym może sprawdzić swoje dodane zaproszenia. Konto umożliwia kontrole nad wszystkim co robił na stronie oraz daje szanse poprawienia ewentualnych błędów czyli edycji zaproszenia .
  7.  Strona Nasze Zaproszenie jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych z internetem, mówiąc wprost strona dobrze się wyświetla w komórkach z internetem.  Polecam taką formę korzystanie ze strony, to szybki i bezpośredni dostęp do informacji.

 

Pozdrawiam

Przemek administrator

e-mail: przemolukow@gmail.com

tel.532-121-836

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi