Działanie strony

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy i  chcesz zamieścić zaproszenie na spotkanie bez alkoholu to zacznij od rejestracji.Moim zdaniem jest prosta i nie wymaga podania Twoich prawdziwych danych.  Zapisz dokładnie swoje hasło i login na kartce, chyba że masz super pamięć. Działa funkcja odzyskania hasła poprze swoją skrzynkę e-mailową

 Nowa portal pozwala na:

 

  1.  Przeglądanie zaproszeń oraz całej zawartości strony jest dostępne dla wszystkich.Przed zamieszczaniem zaproszenia wymagana jest wcześniejsza  rejestracja oraz zalogowanie się na stronię.
  2. Utrzymanie strony i jej  obsługa wymagają nakładów finansowych, dlatego warunkiem zamieszczenia zaproszenia jest  przesłanie  kwoty  określonej na stronie”Dlaczego opłata” formie przelewu na na numer konta zamieszczonego na na stronie.
  3. Na stronie znajduje się duża mapa z lokalizacją wszystkich zamieszczonych zaproszeń a  każde zaproszenie jest pokazane na małej mapce z możliwością sprawdzenia drogi dojazdu oraz ilości kilometrów od twojego miejsca zamieszkania.Super sprawa w minute orientuje się czy spotkanie jest w moim zasięgu
  4. Każdy zarejestrowany użytkownik, będzie . mógł wypowiedzieć się na temat spotkania na którym będzie lub na którym był za pomocą komentarzy, które pozwalają na wyrażanie tego typu opinii .
  5. Zarejestrowany użytkownik będzie miał możliwość zadeklarowanie swojej obecności na konkretnym spotkaniu, co pozwoli organizatorom na  oszacowanie  ilości ewentualnych gości.
  6. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie miał swoje własne konto, na którym będzie mógł sprawdzić swoje dodane zaproszenia oraz wpisy. Konto umożliwia kontrole nad wszystkim co robi na stronie oraz daje szanse poprawienia ewentualnych błędów czyli edycji.
  7. Po raz pierwszy strona nasze zaproszenie jest dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych z internetem, mówiąc wprost strona dobrze się wyświetla w komórkach z internetem. Bardzo polecam taką formę korzystanie ze strony, to szybki i bezpośredni dostęp do informacji.
  8. System w którym strona została utworzona oferuje dużo możliwości dodawania nowych funkcji z czego się bardzo ciesze ale niestety wymaga dużo więcej pracy i czasu który trzeba poświecić oraz aktualizacji różnego rodzaju programików które trzeba znać.Praktycznie codziennie pracuje przy niej około dwóch godzin, jeśli jednak będą chętni aby z niej korzystać-to praca warta wysiłku.

Pozdrawiam

Przemek administrator

e-mail: przemolukow@gmail.com

tel.532-121-836

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi