Co zrobić gdy :

1 Co zrobić gdy zaproszenie znikło z serwisu pomimo ze wcześniej było już opłacone i opublikowane .

Zaloguj się czyli wpisz swój login i hasło. Po zalogowaniu wejdź w „panel zarządzania” który znajduje się w u góry przeglądarki taki szary pasek na którym jest napis „panel zarządzania”. Po kliknięciu na  napis wejdziesz na stronę na której po prawej stronie znajdą się różne funkcje i tam odnajdziesz napis „Dodane zaproszenia ” Po kliknięciu na niego zobaczysz swoje zaproszenie .Otwórz zaproszenie i zmień datę na datę na kalendarzu na datę wydarzenia,  ponieważ czasami kalendarz zmienia datę na dzisiejszą podczas edycji .Po zmianie zaakceptuj i to wszystko.

Jeśli nie potrafisz tego zrobić lub coś nie wychodzi zadzwoń do mnie lub po prostu wyślij sms-a  na moją komórkę z informacją że twoje zaproszenie znikło z serwisu.    532-121-836 lub się nie ukazało pomimo zrobionej opłaty.

2 Co zrobić gdy zapomniałeś hasła i nie możesz się zalogować na swoje konto.

 

Istnieje automatyczny  system odzyskiwania hasła -jeśli nie dajesz rady to dzwoń pomogę.

3  Nie rozumiesz jak obecnie dokonuje się opłat za dodane zaproszenie.

a ) Każde zaproszenie kosztuje obecnie 30 złotych.To konieczność a nie chęć zysku.

 

Wystarczy że wejdziesz na zakładkę opłata i tam znajdziesz numer rachunku oraz zasady na których się jej dokonuje.Opłaty możesz dokonać na poczcie(przelew pocztowy) lub poprzez swoje bankowe konto internetowe.

 

 

b) Chcesz aby zaproszenie było wyróżnione .

Podczas rozpoczęcia dodawania zaproszenia wystarczy odkliknąć pole ” Wyróżnij na stronie głównej za dodatkowe 10 złotych.”  i wtedy do kosztu publikacji zaproszenia dochodzi koszt wyróżnienia czyli razem 20 zł.

Czyli przeliczając to na zaproszenia wysłane poprzez pocztę, mógłbyś wysłać 7 zaproszeń.

Wystarczy że wejdziesz na zakładkę opłata i tam znajdziesz numer rachunku oraz zasady na których się jej dokonuje.Opłaty możesz dokonać na poczcie lub poprzez swoje bankowe konto internetowe.

System płatności internetowej nie jest zainstalowany na tej stronie.

 

c) Jeśli chcesz dodać zaproszenie do kategorii ” Bezalkoholowe zabawy okolicznościowe”

Koszt dodania zaproszenia do tej kategorii to dodatkowe 10 zł czyli razem publikacja zaproszenia 10+10 za umieszczenie wyłącznie w tej kategorii to razem 20 zł gdybyś jednak chciał zaproszenie na zabawę okolicznościową wyróżnić to zapłacisz za wszystko razem 30 zł

Dodanie zaproszenia do innych kategorii jest bezpłatne.

Czyli przeliczając to na zaproszenia wysłane poprzez pocztę, mógłbyś wysłać 11 zaproszeń.

Wystarczy że wejdziesz na zakładkę opłata i tam znajdziesz numer rachunku oraz zasady na których się jej dokonuje.Opłaty możesz dokonać na poczcie lub poprzez swoje bankowe konto internetowe.

System płatności internetowej nie jest zainstalowany na tej stronie.

4)  Nie mogę odnaleźć dodanego przez siebie zaproszenia.

Zaloguj się czyli wpisz swój login i hasło. Po zalogowaniu wejdź w „panel zarządzania” który znajduje się w u góry przeglądarki taki szary pasek na którym jest napis „panel zarządzania”. Po kliknięciu na  napis wejdziesz na stronę na której po prawej stronie znajdą się różne funkcje i tam odnajdziesz napis „Dodane zaproszenia ” Po kliknięciu na niego zobaczysz wszystkie woje zaproszenie również te nieaktualne.

 

 

W przypadku jakichkolwiek trudności proszę śmiało dzwonić, ponieważ na stronie dzieje się bardzo dużo rzeczy i sam nie jestem w stanie pewnych zmian zauważyć. tel. 532-121-836 Przemek

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi