Ciekawe artykuły

Czasami przeszukując internet można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące alkoholizmu oraz wychodzenia z nałogu.Pomyślałem że warto je udostępnić na tej stronie może ktoś przeczyta i skorzysta.Jeśli znajdziecie coś ciekawego możecie mi podesłać a ja to umieszczę na tej stronie jako link. Jeśli chcesz przeczytać artykuł należy najechać kursorem na tekst artykułu i kliknąć.

 

Artykuły

 

 

Koszmar życia z trzeźwiejącym alkoholikiem

Jestem osobą współuzależnioną. Mój mąż nie pije od lat 11. Jest, jak to ja nazywam, „zapalonym aaowcem”. Mitingi dwa razy w tygodniu, służba rzecznika, jeździ do aresztów na mitingi, w które, aby się odbywały, włożył wiele wysiłku. Po prostu wzór trzeźwiejącego alkoholika. Jest tylko jedno „ale” – relacje w rodzinie. Bywa agresywny wobec mnie i naszej dorosłej już córki. Gdy tylko coś „nie idzie po Jego myśli krzyczy nie przebierając w słowach.

 

 

Zawsze piękna, modnie ubrana, o nienagannych manierach. Okazało się, że to tylko pozory, bo znana modelka – Ilona Felicjańska (37 l.) już od wielu lat zmaga się ze straszną chorobą. – Jestem od lat uzależniona od alkoholu – wyznała wczoraj Felicjańska w wywiadzie telewizyjnym podczas programu „Dzień dobry TVN”

 

ZNANI UZALEŻNIENI

Piją, ćpają i staczają się na dno

Wielcy, zdolni, bogaci i… samotni? A może uważający się za niezniszczalnych? W show-biznesie aż roi się od gwiazd, które wpadają w szpony alkoholu i narkotyków.

Znani ludzie, którzy borykali się z alkoholizmem

Wiele osób sądzi, że z alkoholem mają problem tylko żule spod sklepu i głowy patologicznych, niestroniących od przemocy rodzin. To nieprawda – oto kilka osób, które są nam dobrze znane i mimo uzależnienia udało im się osiągnąć sukcesy.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi