Rejestracja i Logowanie

Stare rejestracja nie działała już od dawna, dlatego właśnie nie możesz wejść na stronę z zaproszeniami. Obecnie, żeby przeglądać zaproszenia albo otrzymywać je smsem na telefon musisz się zarejestrować, możesz to zrobić wyłącznie telefonicznie.

A) Otrzymywanie smsów z informacjami o zabawach i rocznicach : Dla tych którzy nie zaglądają na stronę www.naszezaproszenie.pl ale chcą mieć widomości o zabawach i rocznicach przygotowuje wysyłanie wiadomości smsem przed każdym weekendem. Wystarczy się zarejestrować czyli wysłać swoje imię(ze swojej komórki) oraz dopisek sms w tekście na numer na 510-544-447 W tym przypadku nie wysyłam hasła bo nie jest potrzebne, ale muszę mieć Twój numer telefonu żeby wysłać Ci smsa. Twój sms może wyglądać tak:

Teks smsa [ krzysztof , sms] na numer 510 544 447 (normalny numer w orange )

B) Żeby się zarejestrować w celu przeglądania zaproszeń wyślij smsa ze swoim imieniem na mój numer telefonu 510 544 447 . Po otrzymaniu Twojego smsa, odeślę na twój numer hasło do logowania i Twój login (nazwa użytkownika) do logowania.

Przykładowo dostęp do przeglądania zaproszeń: Wysyłasz na numer telefonu 510 544 447 swoje imię np. Konstanty, ja to imię rejestruje jako : konstanty002 i dodaje hasło do logowania np. brama150147. Wysyłam na twoją komórkę dwa słowa : Login: konstanty02 i hasło brama150147

1 Teraz otwierasz stronę naszezaproszenie.pl

Pamiętaj, żeby adres strony dodać do zakładek (ulubionych stron) lub żebyś go miał na pulpicie komputera. Bo w przeglądarce google możesz go wkrótce nie znaleźć. Wyszukiwanie strony naszezaproszenie.pl przez google jest możliwe ale trudne, dlatego lepiej mieć ten adres łatwo dostępny gdzieś pod ręką najlepiej na pulpicie komputera.

2 Znajdujesz napis „zaloguj się” i po jego naciśnięciu wpisujesz w pola które się pokazały

.

.

Do logowania się wybieraj tylko napis (Logowanie) po prawej stronie ten w czerwonym kolorze lub z menu u góry. Nie używaj tego po lewej, w górnym rogu !!!!

Klikasz na czerwony napis w ” Zaloguj się ” i po wpisaniu hasła i loginu wybierasz zakładkę „Zaproszenia” możesz już przeglądać zaproszenia.

W tym przypadku:

Nazwa użytkownika : konstanty002

Hasło : brama150147

Pamiętaj żeby zapisać login i hasło, jeśli je zgubisz lub zapomnisz – wszystko trzeba będzie powtarzać od początku.

Wygląda to tak.

Uwagi:

Przepraszam, ale nie udzielam informacji dotyczących zaproszeń, gdzie i kiedy ponieważ po to zrobiłem stronę, żeby wszyscy mogli sprawdzić to sami. Mogę pomóc w zamieszczaniu (telefonicznie) zaproszenia ale nie zrobię tego za kogoś. Naprawdę nie mam czasu na nic więcej. Praca, działka, sprawy rodzinne.

Stare rejestrację przed 2023 już nie działają. Muszą się zarejestrować wszyscy, którzy chcą korzystać ze strony.

Jeśli ktoś zarejestrowany, naprawdę nie może dodać zaproszenia, to Maryla z Grodziska Mazowieckiego chętnie wcześniej pomagała i zamieszczała, ale prawdopodobnie teraz przebywa za granicą.

Najczęstsze błędy popełniane przez użytkowników.

Użytkownik: Nie mogę się zalogować a hasło i login wpisuje poprawnie ?

Nie możesz się zalogować bo prawdopodobnie jesteś już zalogowany, najlepiej to sprawdzić po komunikacie z prawej strony ” Dobrze że jesteś 😉 Konstanty ” Ten komunikat oznacza że jesteś zalogowany. Jeśli wpisałeś raz hasło i login i komputer lub komórka zapamiętała twoje dane, to drugi raz nie musisz już ich wpisywać, no chyba że zrobiłeś „wyloguj się”.

Tak wygląda strona kiedy nie jesteś zalogowany i musisz wpisać hasło i login.

.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Przejdź do paska narzędzi